Prestaties

>> 1e Nat. Kampioen aangewezen Dag Fond <<

Prestaties 2021

Afdeling 3 Oost-Brabant
Issoudun 2.574 duiven
1-23 | 3/6

Afdeling 3 Oost-Brabant
Argenton 4.322 duiven
14-20-21-34-55-87-107-170  | 19/30

Afdeling 3 Oost-Brabant
Issoudun 5.602 duiven
17-22-25-40-82-83-163-181 | 19/28

Jonge duiven Afd. 3 Oost-Brabant
Chimay 7.655 duiven
1-2-5-12-20-21-22-24-25-34-36-45-58-60-75 | 34/55

Morlincourt 6.786 duiven
1-2-5-23-83-85-112-123-125-126-181-183-189 | 29/53

1e Nat. Kampioen aangewezen Dag Fond

Prestaties 2020

Afdeling Oost-Brabant
Issoudun 7201 duiven
43-67-87-101-122-151-172-196-207-233-244-326-345-407-444-445-511-521. | 26/37.

Afdeling Oost-Brabant
La Souterraine 2108 duiven
1-3-15-16-18-52-57-78-93-109-121-136-143-169. | 20/30.

Afdeling Oost-Brabant
Issoudun 3329 duiven
6-21-24-81-95-150-155-178-225-228-270-337-427-431. | 23/46

Afdeling Oost-Brabant
Vervins oud 20180 duiven
5-28-50-55-101-201-234-249-322-392-437-441-445-646-647-689-731-799-854. | 38/59

Afdeling Oost-Brabant
Laon jong 8675 duiven
3-4-6-7-10-11-14-70-71-93-97-109-110-122-176-177-259-266-276-280. | 44/70

Afdeling Oost-Brabant
CC Midebo Isnes jong 1897 duiven
2-6-8-9-24-26-31-86-157-163-164-214-220-229-239-251. | 34/76

Afdeling Oost-Brabant
CC Midebo Chimay jong 1953 duiven
4-5-6-7-19-20-21-25-34-46-51-54-55-56-58-59-60-61-73-75-80-89-114-114-118-134-157 | 55/72

Bekijk op deze pagina de prestaties die Hans door de jaren heen heeft behaald.

  • 2017 – 2019 6e Nat. dagfond fondspiegel
  • 2010 – 14e Nationaal hokkampioen eendaagse fond NPO
  • 2010 – 15e Nationaal hokkampioen marathon NPO
  • 2009 – 1e Afdeling Oost-Brabant Creil 9627 d.
  • 2010 – 1e Afdeling Oost-Brabant Pithiviers 4784 d.
  • 2012 – 1e Afdeling Oost-Brabant Orléans 4555 d.
  • 2013 – 1e Afdeling Oost-Brabant Pithiviers 3326 d.
  • 2015 – 1e Afdeling Oost-Brabant La Souterraine 3086 d.
  • 5e Nat. Duifkampioen dagfond fondspiegel 2014 – 2018 “Diesel”
  • 2e Nat. Duifkampioen dagfond fondspiegel 2017 – 2019 “Super Lady”
  • 12e Nat. Dagfond Fondspiegel 2019 categorie 3
  • 13e Nat. Duifk. Dagfond Fondspiegel 2016-2019 Super Lady

Afdelings Oost-Brabant

  • 2021 1e NPO Issoudun 2.574 duiven met “Lot”

  • 2021 1e Aangewezen Eendaagse Fond

  • 2021 6e onaangewezen eendaagse Fond
  • 2020 1e NPO La Souterraine 2108 duiven met Lady Petrol
  • 2020 5e onaangewezen eendaagse Fond
  • 2019 1e onaangewezen eendaagse fond
  • 2019 5e aangewezen eendaagse fond
  • 2019 2e duifkampioen eendaagse fond “Super Lady”

  • 2019 13e onaangewezen jonge duiven
  • 2019 12e aangewezen jonge duiven

  • 2019 1e van Wanrooij Eendagscup

  • 2018 5e onaangewezen eendaagse fond

  • 2018 1e aangewezen eendaagse fond

  • 2018 5e duifkampioen eendaagse fond “Super Lady”

  • 2018 6e duifkampioen eendaagse fond “Yara”

  • 2017 2e aangewezen eendaagse fond

  • 2017 4e onaangewezen eendaagse fond
  • 2017 5e duifkampioen eendaagse fond “Super Lady”

  • 2016 30e aangewezen eendaagse fond

  • 2016 14e duifkampioen jonge duiven

  • 2016 27e aangewezen jonge duiven

  • 2016 23e onaangewezen jonge duiven

  • 2015 1e Sens Afdeling 3.377 d.

  • 2015 13e onaangewezen eendaagse fond

  • 2015 8e Jonge duiven aangewezen

  • 2015 17e jonge duiven onaangewezen

  • 2015 9e duifkampioen onaangewezen jonge duiven

  • 2015 20e duifkampioen “Super Lady” jonge duiven

Hans met zijn “Super Lady”

Fondclub Z.N.B. Gouden Ringen

  • 2021 2e Super Gouden Crack Eendagsfond 2019-2020-2021 met Super Sister 18-3844443
  • 2021 2e Gouden afdelingskampioen Oost-Brabant

  • 2019 1e afdelingskampioen Oost-Brabant

  • 2019 3e Gouden Crack eendaagse fond “Super Lady”

  • 2019 1e Super Gouden Crack 2017-2018-2019 Super Lady

  • 2018 1e afdelingsfkampieon Oost-Brabant

  • 2018 2e Gouden Crack eendaagse fond “Super Lady”

  • 2018 3e Gouden Crack eendaagse fond “Yara”

  • 2017 3e afdelingskampioen Oost-Brabant

  • 2017 3e Gouden Crack eendaagsefond “Super Lady”
  • 2016 2e afdelingskampioen Oost-Brabant

  • 2015 6e afdelingsfkampioen Oost-Brabant

  • 2015 3e Gouden Crack jonge duiven

  • 2014 3e afdelingskampioen

  • 2013 4e afdelingskampioen

  • 2012 1e afdelingskampioen

  • 2012 1e Super Gouden Crack 2010 – 2011 2012 “Messi”

  • 2011 2e afdelingskampioen

  • 2010 3e afdelingskampioen

  • 2010 5e Gouden Crack “Messi”

Kampioenschappen CC Midebo

  • 1e Duifkampioen eendaagse Fond met 18-3844430 Ladys Nice

  • 1e Aangewezen eendaagse Fond

  • 1e Onaangewezen eendaagse Fond

  • 2020 1e onaangewezen eendaagse Fond
  • 2020 6e aangewezen eendaagse Fond
  • 2020 3e duifkampioen eendaagse Fond
  • 2020 5e duifkampioen eendaagse Fond
  • 2020 1e onaangewezen eendaagse Fond
  • 2019 1e onaangewezen Eendaagse Fond

  • 2019 1e aangewezen Eendaagse Fond

  • 2019 1e duifkampioen 15-3527110 “super lady”

  • 2019 2e onaangwezen Fond Jong

  • 2019 1e onaangewezen Natour Jong

  • 2019 1e duifkampioen
  • 2019 2e duifkampioen
  • 2019 3e duifkampioen
  • 2018 1e onaangewezen Vitesse

  • 2018 1e onaangewezen Midfond

  • 2018 1e onaangewezen Eendaagse Fond

  • 2018 aangewezen Eendaagse Fond

  • 2018 1e duifkampioen 15-3527110 “super lady”

  • 2018 2e duifkampioen 16-3601918 “yara”

  • 2018 2e onaangewezen Fond Jong

  • 2017 1e onaangewezen Eendaagse Fond

  • 2017 1e aangewezen Eendaagse Fond

  • 2017 1e duifkampioen 15-3527110 “super lady”

  • 2017 4e duifkampioen 12-3234615

  • 2017 5e duifkampioen 15-3527105

  • 2016 4e aangewezen Eendaagse Fond

  • 2016 3e aangewezen Fond Jong

  • 2016 1e asduif jong 16-3601873 “iris”

  • 2016 3e asduif jong 16-3601945 “kleine jongen”

  • 2015 1e Generaal alle vluchten